Bestuur

Voorzitter

Deze functie is momenteel onbezet.

Deze functie is vacant

Secretaris

adrikoch.jpg

Koch, Adri

adri.koch@ziggo.nl

0318 65 03 68

Tijdelijk ad-interim voorzitter.

2e Secretaris

bertusdamman.jpg

Damman, Bertus

a.damman1@upcmail.nl

0318 63 77 00


Penningmeester

wimreimink.jpg

Reimink, Wim

j.reimink4@upcmail.nl

0318 63 48 03


2e Penningmeester

pasfoto rijbewijs.jpeg

Tax-Tames, Annelies

ataxtames@gmail.com

0318 61 77 93


Bestuurslid O & O

foto Trudy van Schoonhoven.jpg

van Schoonhoven, Trudy

trudyvanschoonhoven@planet.nl

0318 64 59 09

O & O staat voor Ontwikkeling en Ontspanning. Hij/zij is verantwoordelijk voor de invulling van de ontspanningsmiddagen, 1x per maand. Hij/zij organiseert de jaarlijkse busreis, de Kerstviering/lunch en eventuele excursies.


Vrijwilligers

Ledenadministratie

foto C-Slangen.jpg

Charles

charles.slangen@upcmail.nl

0318 66 88 85

Bij de ledenadministratie worden nieuwe leden aangemeld. Alle wijzigingen zoals verhuizing, overlijden e.d. dienen hier gemeld te worden.

Computerhulp

Deze functie is momenteel onbezet.


Coord. Ledenmiddagen

fullsizeoutput_2c1c.jpeg

Tonny

tonnyslangen@gmail.com

0318 66 88 85


Coord. Nestorbezorgers

beerradstaat.jpg

Beer

g.radstaat@hotmail.com

0318 63 29 92


Coord. Belastinginvulhulp

foto D.F.J .Ettema.JPG

Douwe

ettema.douwe@gmail.com

0318 64 58 31


Bezoekgroep Zieken

Deze functie is momenteel onbezet.

Deze groep bezoekt zieke en eenzame leden. Is erg afhankelijk van aanmelding door derden.

Zorg en Welzijn

foto Gerda Hiensch.jpg

Gerda

J.hiensch@chello.nl

0318 62 10 08

Zij is de co√∂rdinator van de Bezoekgroep Zieken. 

Vrijwillig Ouderenadviseur

foto Frans Bik.jpeg

Frans

fransbik1@gmail.com

0318 84 29 92


Pastoraal adviseur

foto Hans Lucassen.jpg

Hans

hanslucassen@hotmail.com

0318 65 22 55


Nieuwsbriefredactie

P1070655.jpg

Nieuwsbriefredactie

kbonieuwsbrief@gmail.com

Fred Deuning is samen met Mary-Ann Borggreve en Erik Erkelens verantwoordelijk voor de Nieuwsbrief.

Public Relations

Deze functie is momenteel onbezet.


Nieuwsbrief

beerradstaat.jpg

Beer

g.radstaat@hotmail.com

0318 63 29 92